Powrót do góry
Maxfactor, make up of make-up artists

Wykonaj makijaż

JESTEM HIPNOTYZUJĄCA

Czasem mniej znaczy więcej. Końcowy efekt to elegancja emanująca pewnością siebie. Urzekające, niewymuszone piękno.

Wybierz ten look

Oczy

Wyraziste kolory

Smoky eye

Spektakularny

Na specjalne wyjścia

Impreza

Średni

KROK 2

Nakładaj Podkład Miracle Touch Liquid Illusion w odcieniu Soft Pink na kości policzkowe, zaczynając od linii źrenic. Zobacz natychmiastową różnicę w miarę, jak kolor podbija biel Twoich gałek ocznych i rozjaśnia biel zębów.

KROK 3

Nałóż lekką warstwę sypkiego pudru dla dla utrwalenia makijażu. Na koniec przeciągnij kilka razy pędzlem z góry na dół, żeby włoski przylegały do twarzy.

KROK 4

Aby stworzyć makijaż smoky eye, użyj ciemniejszej końcówki cieni do powiek Smoky Eye Effect oraz kredki w odcieniu Onyx Smoke i rozprowadź na całej powiece. Rozprowadź na powiece i połącz, używając na przemian pędzelka do eyelinera i opuszków palców, żeby ułatwić nakładanie.

KROK 5

Zmieszaj odcień Onyx Smoke z najciemniejszym cieniem Max Factor Trio w odcieniu Coco Crazy. Użyj cienkiego pędzelka do cieni, aby dokładnie zmieszać cień z podkładem na powiekach. Połącz krótkimi pociągnięciami, aż uzyskasz miękkie przejście między kolorami.

KROK 6

Pewnym ruchem nałóż cień do powiek Max Colour Mono w odcieniu Magic Nights poniżej dolnej linii rzęs. Użyj wacika, żeby zapobiec osypywaniu się cienia na policzki i uzyskać perfekcyjne podkreślenie spojrzenia.

KROK 7

Na wewnętrzne kąciki oczu nanieś cień do powiek Colour Perfection Duo w odcieniu Sparkling Sirius, a następnie połącz z cieniem Magic Nights. Połącz brązowe cienie z tymi poniżej dolnej linii rzęs za pomocą miękkiej linii – dzięki temu Twoje oczy nabiorą pełnego kształtu.

KROK 8

Użyj kredki do oczu Liquid Effect w odcieniu Black Fire, aby namalować kreskę na linii wodnej dolnej powieki. W ten sposób uzyskasz głębokie i kuszące wykończenie makijażu smoky eye.

KROK 9

Delikatnie nałóż jedną warstwę czarnej maskary 2000 Calorie, przeciągając szczoteczką od nasady, aż po końce, aby rzęsy wyglądały delikatnie, jak piórka.

KROK 10

Miękkie usta w delikatnym odcieniu różu stanowią doskonałe wykończenie kobiecego makijażu. Nałóż odrobinę podkładu na usta i delikatnie przypudruj. Następnie nałóż Błyszczyk Max Effect Lip Gloss w odcieniu Soft Rose, delikatnie wykraczając poza linię ust. W ten sposób błyszczyk będzie przyciągał światło, podkreślając kształt Twoich ust i sprawi, że będą wyglądały na pełniejsze.


Powiązane Poradniki Wszystkie poradniki >
Definicja piękna Misc
JESTEM HIPNOTYZUJĄCA

JESTEM HIPNOTYZUJĄCA. LOOK JEAN HARLOW W INTERPRETACJI PAT MCGRATH.

Twarz

Spektakularny

Średni

Definicja piękna Misc
JESTEM PONADCZASOWA

JESTEM PONADCZASOWA. PEWNOŚĆ SIEBIE KAŻDEGO DNIA.

Twarz

Na każdą okazję

Średni

Definicja piękna Misc
JESTEM UWODZICIELSKA

JESTEM UWODZICIELSKA. OD ZMIERZCHU DO ŚWITU.

Twarz

Smoky eye

Średni

Legendarne rzęsy to podstawa
3 Odcienie
Dwa razy więcej zabawy z podwójnymi kolorami cieni do powiek
6 odcieni
Efekt eye-linera w łatwej w użyciu kredce
6 odcieni
Ultra trwały dla doskonale wykończonego looku.
1 Odcień
Paleta pełna śmiałych, kolorowych cieni do powiek
Wydobądź blask swoich ust dzięki soczystym kolorom.
12 odcieni
Bogata paleta odcieni na każdą okazję.
6 odcieni
Wygląd bez skazy już po pierwszej aplikacji
4 Odcienie
Dwa odcienie w jednym produkcie dla natychmiastowego efektu smoky eye.