Powrót do góry
Maxfactor, make up of make-up artists
IKONA STYLU: JEAN HARLOW
Legendarny styl Jean w interpretacji Pat McGrath - Global Creative Director marki Max Factor
- JEAN HARLOW -
  •  
  • "NIE MA MIŁOŚCI BEZ PRZYJAŹNI"
  •  
IKONA STYLU: JEAN HARLOW
JESTEM SEKSBOMBĄ

Oryginalna blond seksbomba, łączyła w sobie dziewczęcy urok i zmysłowe spojrzenie, które na zawsze zmieniło definicję słowa seksapil.

Określana mianem "uśmiechniętej wampirzycy" aktorka Jean Harlow była uosobieniem dziewczęcej elegancji i magnetyzującego seksapilu. To połączenie sprawiło, że stała się jedną z najpopularniejszych ikon Hollywood.

Jej styl to mieszanka kobiecości rodem z lat 20-tych i pełni szyku z lat 30-tych ubiegłego wieku. Jędrna skóra, duże oczy i starannie podkreślone usta, ale przede wszystkim jej znak rozpoznawczy- platynowe blond włosy.

Wczesna kariera Jean Harlow zaczynała się powoli. Rozwinęła się jednak w momencie, w którym aktorka przeszła diametralną metamorfozę i stała się prawdziwą blond seksbombą – określenie, które zostało wymyślone po tym, jak Maksymilian Faktorowicz przefarbował włosy aktorki na odcień platyny.

Faktorowicz stworzył również znak rozpoznawczy Jean, czyli makijaż w stylu lalki: porcelanowa skóra, delikatne brwi, zalotne, wydłużone rzęsy i mocno zdefiniowany łuk Kupidyna. Taki wygląd w połączeniu z silną obecnością Jean na ekranie sprawił, że stała się jedną z największych gwiazd filmowych wszechczasów oraz ponadczasową ikoną urody.

Styl Jean jest wielokrotnie cytowany przez makijażystów, projektantów, muzyków i aktorki, ze względu na niepowtarzalne połączenie kokieterii i elegancji.

STWÓRZ WŁASNY LOOK
ZRÓB MAKIJAŻ: JESTEM SEKSBOMBĄ

STWÓRZ WŁASNY LOOK

JESTEM SEKSBOMBĄ

Jak uzyskać magnetyzujące spojrzenie i bezbłędną zalotność w stylu Jean Harlow?

ZRÓB MAKIJAŻ
Jedwabiste cienie do powiek w szerokiej gamie kolorów
6 odcieni
Niech Twoje brwi nadają charakter Twojej twarzy
2 Odcienie
Objętość i długość dla uwodzicielskich rzęs
1 Odcień
Wygląd bez skazy już po pierwszej aplikacji
4 Odcienie